Co to jest Home Staging

 

 

Home Staging to profesjonalne przygotowanie mieszkania/domu do sprzedaży lub wynajmu. Zdobywająca coraz większą popularność w naszym kraju usługa Home Stagingu to szybka i efektywna metoda na zainteresowanie potencjalnych nabywców przy zaangażowaniu relatywnie niewielkich wkładów finansowych. Fundusze, nawet skromne, mądrze zainwestowane w Home Staging, nigdy nie równają się kwocie, o którą sprzedający/wynajmujący musi obniżyć cenę nieruchomości w przypadku braku zainteresowania jego ofertą.

Dobrze przygotowany Home Staging nie tylko zwiększa zainteresowanie nieruchomością, ale też redukuje liczbę argumentów przemawiających za obniżeniem ceny. Gwarantuje satysfakcję wszystkim stronom transakcji - od sprzedającego, przez pośrednika w obrocie nieruchomościami (jeżeli uczestniczy w transakcji), który otrzymuje gotowy produkt, aż po nowego nabywcę. Praktycznie każde mieszkanie czy dom posiada potencjał, który doświadczony Home Stager doskonale wydobędzie i podkreśli.

Badania National Associaton of Realtors w USA pokazują, że cena sprzedaży nieruchomości po Home Stagingu wzrasta średnio o 10%, a według analiz porównawczych, takie nieruchomości sprzedają się nawet dwa razy szybciej, dzięki wyróżniającej się ofercie na rynku. Ponadto, im szybciej sprzedasz swoją nieruchomość, tym będzie ona generować mniejsze koszty utrzymania podczas przedłużającej się sprzedaży.

 

 

Sprawdź jak Home Staging wpływa na pomyślną sprzedaż/wynajem 


                                                                         Portfolio

 

 

 

 

Napisz do nas!

(+48) 511 340 199

biuro@detailed.pl

Źródlana 4, Konin

www.detailed.pl